لاراول چیست؟

لاراول چیست؟

لاراول چیست؟

Laravel یک فریمورک از زبان برنامه نویسی php میباشد. ما معتقدیم توسعه باید یک تجربه لذت بخش و خلاقانه باشد تا واقعا تحقق یابد. لاراول تلاش می کند تا درد را از طریق توسعه و کاهش کارهای رایج در بسیاری از پروژه های وب مانند:

موتور ساده و سریع مسیریابی

ظرفیت پذیرش قدرتمند
پشت سر هم چندگانه برای ذخیره سازی جلسه و حافظه پنهان.
ORM پایگاه داده بصری، بصری.
مهاجرت اساسی پایگاه داده پایگاه داده.
پردازش پس زمینه با ثبات.
پخش رویداد در زمان واقعی
Laravel در دسترس است، با این حال قدرتمند، ارائه ابزار مورد نیاز برای برنامه های کاربردی بزرگ و قوی و طراحی سایت در ارومیه است.

یادگیری طراحی سایت در ارومیه و  آموزش لاراول

لاراول کتابخانه آموزش و پرورش اسناد و مدارک و گسترده ترین هر چارچوب مدرن وب را دارا می باشد، و این باعث می شود که شروع به یادگیری چارچوب کنید.

اگر شما در خلق و خوی به خواندن نیست، Laracasts شامل بیش از ۱۱۰۰ آموزش ویدئویی در طیف وسیعی از موضوعات از جمله Laravel، مدرن پی اچ پی، تست واحد، جاوا اسکریپت، و بیشتر.

حامیان لاراول

ما دوست داریم از لطف ما به حامیان مالی زیر برای کمک به صندوق در حال توسعه توسعه Laravel تشکر کنیم. اگر علاقه مند به تبدیل شدن به یک حامی هستید، لطفا از صفحه Laravel Patreon دیدن کنید:

لاراول چیست؟

لاراول چیست؟

مشارکت

با تشکر از شما برای مشارکت در چارچوب لاراول! راهنمای کمک را می توان در اسناد Laravel یافت.

آسیب پذیری های امنیتی

اگر یک آسیب پذیری امنیتی را در لاروال کشف کردید، لطفا از طریق taylor@laravel.com یک ایمیل به تیلور اتول ارسال کنید. تمام آسیب پذیری های امنیتی به سرعت مورد توجه قرار می گیرد.

مجوز

چارچوب Laravel نرم افزار آزاد با مجوز تحت مجوز MIT است.

 

طراحی سایت در ارومیهطراحی سایت شرکتی در ارومیهطراحی ساایت فروشگاهی در ارومیهشرکت طراحی سایت در ارومیهسایت شرکتی در ارومیهسایت فروشگاهی در ارومیه

منبع:طراحی سایت در تبریز

امتیاز شما به این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *