طراحی سایت در شاهین دژ

قوی ترین مرکز طراحی سایت در  شاهین دژ

با ۲ سال سابقه کاری و با داشتن نمونه کار فعال زیر نظر وب سازان ارومیه

 

مختصر توضیحاتی در مورد شهر شاهین دژ:
سایین قالا افشار_شاهین‌دژ در بخش مرکزی شهرستان شاهین‌دژ در استان آذربایجان غربی واقع است. این شهر در ۷۲ کیلومتری شمال غرب تکاب و در ۶۰ کیلومتری جنوب شرق میاندوآب و ۶۳ کیلومتری شمال بوکان قرار دارد.
شاهین‌دژ بین ۳۶ درجه و ۴۰ دقیقهٔ عرض شمالی و ۴۶ درجه و ۳۴ دقیقهٔ طول شرقی در ارتفاع ۱۴۰۶ متری از سطح دریا واقع شده‌است. جمعیت این شهر در سال ۱۳۸۹، برابر با ۳۸٬۸۲۰ نفر و ۹٬۹۱۶ خانوار اعلام شده‌است(در اوایل دهه هشتاد یک چهارم مساحت شهرستان و چیزی در حدود شصت روستای پرجمعیت به میاندواب واگذار گردید)
با توجه آثار و اشیا کشف شده از طرف روستاهای شاهین دژ تمدن و سابقه تاریخی این شهر مربوط به هزاران سال قبل از تمدن مادها می‌دانند با توجه به اشیاء ء مکشوفه در کوه سرخ روستای عقرب لو بر اساس نقشه‌های تاریخی موجود ۹۰۰ سال از میلاد و قبل از ورود آریایی‌ها به ایران در کوهستان‌های جنوب دریاچه ارومیه که امروزه موسوم به شاهین دژ، نقده، مهاباد و اشنویه است به واسط آب رودخانه زرینه رود و سیمینه رود طوایفی به نام منایی‌ها سکونت داشته‌اند که در سراسر حوزه شهر میاندوآب به طرف سواحل دریاچه ارومیه تا خاک افشار در شاهین دژ و سواحل زرینه رود و سیمینه رود می‌توان رد پای منائی‌ها ماننایین را دید.
شاهین دژ در قرن هفتم قبل از میلاد آئوکانه (aukane) نامیده شده‌است و در مورد نام صایین قلعه طبق تواریخ در دوره ساسانیان عده زیادی از مردم جهت نیایش به آتشکده آذرگشسب واقع در تخت سلیمان در ۳۰ کیلومتری شهر فعلی شاهین دژمی رفتند که بسیاری از این افراد از بزرگان و سلاطین ساسانی بوده‌اند که از قبل از رسیدن به آ تشکده در محل شاهیندژ قلعه‌ای جهت استراحت بنا نهاده ونام آن را صایین دژ نهادند.
بعد از ظهور اسلام صائین دژ، صائین قلعه نام گرفت و در دوره پهلوی شاهین دژ نام گرفت و هم اکنون نیز به همین نام خوانده می‌شود.

 

درباره وب سازان شاهین دژ(طراحی سایت در شاهین دژ):
وب سازان شاهین دژ از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات تحت وب آغاز کرده است. از مهمترین ویژگی های وب سازان شاهین دژ میتوان به طراحی بیش از صدها وب سایت در طول فعالیت خود اشاره نمود. همچنین در ارائه خدمات بهینه سازی سایت در شاهین دژ ، طراحی سایت در شاهین دژ، بازاریابی اینترنتی در شاهین دژ، برنامه نویسی حرفه ای در شاهین دژ در صدر شرکت های شاهین دژ بوده و هست .  وب سازان شاهین دژ  یکی از قدیمی ترین و رسمی ترین گروه طراحی سایت در حوزه  طراحی سایت در شاهین دژ ، برنامه نویسی ، سئو  در شاهین دژ می باشد.
◄ مشاوره رایگان برای همشریان عزیز شاهین دژ( ۹ صبح لغایت ۹ شب )  : ۰۹۳۳۶۱۵۱۱۵۷ مهندس علی میرزالو کارشناس سئو ، طراح سایت

منبع:ویکی پدیا